onlinelectricy onlinelectricy

onlinelectricy teacher

Based in
Italy
onlinelectricy onlinelectricy | onlinelectricy teacher

Make an enquiry

محافظ برق
محافظ و چند راهی
الکتریکی آنلاین

ارائه انواع محافظ و چند راهی دارای نشان استاندارد ملی در برندهای مختلف به قیمت درب کارخانه. در فروشگاه الکتریکی آنلاین در قیمتها و کیفیتهای متفاوت دارای گارانتی و خدمات پس از فروش

فروشگاه لوازم برقی یا اصطلاحا الکتریکی از فروشگاه تخصصی است که نیاز به مشاور کارشناسی برای فروش لوازم برق و روشنایی می باشد. و فروشنده آن باید اطلاعات گسترده ای در مورد فروش اقلام برقی داشته باشد.الکتریکی آنلاین بدلیل اینکه بتواند مرغوب ترین کالاها را در دسترس مشتریان با کمترین قیمت بازار قرار دهد سعی کرده کالاهای را مستقیم از کارخانه و یا از تاجر وارد کننده تهیه نماید . به همین دلیل تمامی کالاهای این فروشگاه دارای کمترین قیمت و گارانتی معتبر می باشند.لوازمی همچون چراغ سنسور دار قاب مهتابی لامپ هالوژن بخاری برقی قاب هالوژن چرا ال ای دی و لامپ های ال ای دی و…. همگی دارای بالاترین کیفیت و با کمترین قیمت ممکنه ارایه می شود. در کنار این محصولات سیم و کابل انواع چراغ روشنایی چسب برق تهویه سنسور روکار سنسور توکار حرکتی چراغ های سقفی و چراغهای دیواری انواع ریسه های شلنگی نیز خدمت شما بزرگواران عرضه می داریم.

Teaching

ServicesLast login: 1 year 32 weeks ago


Add the first review

Write a review

Don't be shy, say hello. We'd love to hear from you.


[email protected]

Stay safe

School of Everything is all about meeting up in the real world. Here are some tips on how to arrange your learning and teaching safely.