romakcompany romakcompany

romakcompany teacher

Based in
Berlin, Germany
romakcompany romakcompany | romakcompany teacher

Make an enquiry

romakcompany
روماک
شرکت روماک

روماک - شرکت روماک در زمینه طراحی و اجرای انواع کمد دیواری،کابینت آشپزخانه، کمد دیواری و انواع درب چوبی
طراحی و سفارشی سازی انواع محصولات چوبی از قبیل کابینت آشپزخانه و کمد دیواری، انواع درب اتاق خواب، درب ورودی و درب لابی ساختمان، قرنیز، دیوارپوش و ... در سبک های جدید و با طراحی لوکس

سازنده رویاهای شما با نگاهی متفاوت و خاص
روماک تولید کننده محصولات چوبی لوکس از قبیل کابینت آشپزخانه، کمد دیواری، انواع درب، قرنیز و ... می باشد. شوروم روماک در تهران نمایشگاه دائمی محصولات جدید و محبوب است و کارخانه روماک در جاجرود مجهز به تکنولوژی و ماشین آلات به روز می باشد. ما با این شعار که "چوب طلاست" همواره مرغوب ترین متریال ها را از منابع پایدار تهیه می کنیم، چون معتقدیم جنگل های سبز متعلق به نسل آینده است.

تاریخچه روماک
شرکت روماک دارای تجربه و کارنامه ی درخشانی در تولید درب های تمام چوب و روکش چوب، کابینت و کمد می باشد. برخورداری از کارخانه ی مجهز به ماشین آلات منطبق با استانداردهای جهانی، استفاده از متریال با کیفیت، نیروی انسانی متخصص، بهره مندی از دو طبقه شوروم دائمی، سفارشی سازی و زمان بندی و برنامه ریزی منظم از جمله ویژگی های برجسته شرکت روماک در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشد.

محصولات
درب های ورودی و لابی در سبک های: کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن
درب های اتاق در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن
درب ضد سرقت چوبی
کابینت آشپزخانه در سبک های کلاسیک، نئوکلاسیک و مدرن
کمد
دکور چوبی، قرنیز و …

تولیدات با کیفیت
استفاده از جدیدترین ماشین آلات نجاری مطابق با بروزترین استانداردهای دنیا شرکت روماک را توانمند ساخته است که علاوه بر ساخت محصولات با کیفیت،روند تولیدی با سرعت نیز داشته باشد. کیفیت محصولات علاوه بر شیوه های تولید و ابزار آلات خاص تحت تاثیر مواد اولیه با کیفیت هم می باشد از این رو شرکت روماک همواره در انتخاب مواد اولیه بیشترین دقت را به خرج می دهد و فقط محصولات روکش چوب و تمام چوب تولید می نماید.

Teaching

ServicesLast login: 24 weeks 4 days ago


Add the first review

Write a review

Don't be shy, say hello. We'd love to hear from you.


[email protected]

Stay safe

School of Everything is all about meeting up in the real world. Here are some tips on how to arrange your learning and teaching safely.