آهن آلات

Not available as a free or low cost hire
Venue code: soe-v-1606920
Address:
???
?????
Iran, Islamic Republic of

برای اطلاع از قیمت روز ناودانی سایز 20 و سایر مقاطع فلزی می توانید به صفحع محصولات آهن البرز مراجعه کرده و قیمت بروز آن ها را مشاهده نمایید. شما می توانید از طریق سایت آهن پویا در جریان این نوسانات قیمتی قرار گیرید. یکی از محصولات برجسته این کارخانه که مورد توجه مجریان طرح های عمرانی نیز بوده، میلگرد فایکو ( FAICO ) نام دارد. حالت های تولید شده محصول در کارخانه فولاد البرز ایرانیان دارای طول های 12 متری بوده و وزن هر کدام از این شاخه های بلند برابر با 303 کیلوگرم است که استاندارد وزنی ایده آلی را در مقایسه با جدول اشتال دارد. پروفیل آهن نیز از دیگر مواردی است که در این مورد آماری با نسبتهای معکوس داشته و با کاهش تولید و افزایش قیمت روبرو بوده است. 3- در روش مورد نظر برای هرکدام از شاخص­ها وزنی متناسب با آن شاخص تعیین می­گردد.
قوطی و پروفیل از نظر وزنی هم به ۲ دسته پروفیل سبک (مبلی) و سنگین تقسیم می شوند. پیش از خرید آنلاین آهن چه نکاتی را باید در نظر بگیرید؟ به طوری که مشتریان میتوانند با شماره گیری کد دستوری از تلفن همراه خود، پیش فاکتور را پرداخت کنند. شما می توانید در صورت داشتن هرگونه پرسش در خصوص خدمات مجموعه و یا سفارش آهن آلات از طریق سایت اقدام نموده و یا با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید. از طریق کانال های ارتباطی ما اقدام نمایید. اقدام به ثبت سفارش و خرید از بهترین آهن فروشی آنلاین نمایید. شما می توانید در این سایت انواع آهنآلات ساختمانی، صنعتی و سایر محصولات وارداتی از جمله میلگرد، تیرآهن، ورق سیاه، نبشی، ناودانی، پروفیل، ورقهای آلیاژی و صنعتی، ورقهای روغنی، گالوانیزه، انواع مقاطع استنلس استیل، مس و آلومینیوم را به صورت آنلاین خریداری نمایید. بازرگانی اصفهان آهن به فروش انواع تیرآهن، شمش، میلگرد، ورق، نبشی و ناودانی، لوله، قوطی و محصولات مفتولی مشغول است. این مجموعه تولید کننده انواع مقاطع فولادی از جمله میلگرد، تیرآهن، نبشی و ناودانی می باشد و به صورت سالیانه قادر است بالغ بر یک و نیم میلیون تن انواع مقاطع فولادی مذکور را تولید و روانه بازار گرداند.


Phone: n/a
Capacity: n/a
Rates: n/a
Payment options: n/a

Facilities Available:
 • InternetInternet
Availability:


  Everything is yours

  School of Everything's venue listings are added and edited by our members, and sometimes the information is incomplete. If you see something missing, or incorrect, you can, jump right in and fix it. But you will need to join or login first. (Don't worry, we have backups.) Learn more about venues.


  Add the first review

  Write a review

  Don't be shy, say hello. We'd love to hear from you.


  [email protected]